Přijďte a přiveďte své přátele do sázkové kanceláře Mostbet, která je jednou z nejlepších herních provozoven v České republice. Vzali jsme v úvahu všechna přání hráčů a jsme připraveni vám nabídnout velký výběr událostí, vysoké kurzy, různé bonusy a akce, sázky zdarma, roztočení zdarma a rychlé výběry. Příjemným doplňkem budou bonusy bez vkladu od Mostbetu. A aby byla vaše hra ještě intenzivnější, vyvinuli jsme pohodlnou mobilní aplikaci.
xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

Ceník

Ceník našich služeb.

Orientační ceny projektů novostaveb rodinných domů:

Výchozí studie 15-35 tis. Kč

Je z ní vždy patrna půdorysná velikost a tvar domu, jak bude dispozičně členěný, jak bude umístěn na pozemku, jak bude vytápěn, jak bude napojen na inž. sítě. Většinou jsou i určeny hlavní materiály a v ideálním případě i barevné a materiálové řešení fasády.

Projekt pro stavební povolení: 50-90 tis. Kč

Součástí projektu jsou ale všechny části potřebné k získání stavebního povolení včetně „Energetického průkazu budovy“, „Požární zprávy“ apod.

Ceny realizací:

Z pochopitelných důvodů jsou naprosto individuální. Na základě projektu pro stavební povolení, ať už námi zpracovaného nebo Vámi doneseného, jsme schopni zpracovat nabídkový rozpočet s pevnou položkovou cenou hrubé stavby a orientační cenou na dokončení.

Stavební dozor:
V případě, že se svou stavbu rozhodnete realizovat svépomocí, můžeme Vám být nápomocni jako stavební dozor za cenu 750,- Kč/hod

A dobrá zpráva na konec:

V současné době již máme v nabídce první dům, který Vás ani při komfortním zadání „na klíč“ nebude stát více než 2 mil. Kč. Další informace zde.